top of page
DAFPARTS2.jpg

ORIGINÁLNÍ DÍLY

Bezpečnost, spolehlivost a optimální návratnost !

Každé nákladní vozidlo DAF, které opouští výrobní linku, má za sebou dlouhou cestu vývoje a testování. Tím je zajištěno, že všechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím. Stejné nároky klademe také na naše originální náhradní díly DAF. Díky tomu získáváte maximální návratnost jak pro vaše nákladní vozidla, tak pro vlastní firmu.

PACCAR-Parts-DAF-genuine-parts-compilation-360136-940.jpg

DAF rovněž poskytuje na všechny originální náhradní díly DAF vynikající záruku. Pokud budou tyto díly namontovány prodejcem DAF, získáte záruku nejenom na originální náhradní díly DAF, ale též na náklady za montáž. Nekupujete si pouze originální náhradní díly DAF, ale také související zkušenosti a servis.
 

Vzhledem k tomu, že jsou náhradní díly konstruovány pro dané vozidlo, můžete si být jisti jejich dokonalou funkcí s výsledným optimálním výkonem nákladního vozu.
 

DAF disponuje rozsáhlou sítí kvalifikovaných prodejců v celé . To znamená, že si vždycky můžete veškeré potřebné náhradní díly obstarat u nejbližšího prodejce DAF. Díky nejmodernějšímu systému řízení zásob má prodejce DAF takřka vždy k dispozici správný náhradní díl. Originální náhradní díly DAF snadno poznáte podle jejich obalu.
 

Pokud váš nákladní vůz vyžaduje údržbu nebo opravu, doporučujeme vám zvolit osvědčenou kvalitu. Zvolte originální náhradní díly DAF. Použití neoriginálních náhradních dílů může mít nepříznivý vliv na spotřebu vozidla. To jednoznačně způsobí nižší zisky vaší firmy.

Výhody originálních náhradních dílů DAF: 
 
  • Náhradní díly jsou 100% přizpůsobené nákladním vozidlům DAF

  • Maximální výkon a životnost

  • Spolehlivost

  • Plná záruka DAF

  • Minimální provozní náklady

  • Renovováno podle standardu pro nový díl, v souladu s originálními specifikacemi DAF

  • Rozsáhlé testování znamená zaručenou špičkovou kvalitu

  • Jsou rychle dostupné a vy se můžete dříve vrátit na silnici

Kopie DAF-VYHODY-IMG1_edited.jpg
ORIGINÁL NIC NEPŘEKONÁ
bottom of page