top of page
dily-nahled

DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Každé nákladní vozidlo DAF, které opouští výrobní linku, má za sebou dlouhou cestu vývoje a testování. Tím je zajištěno, že všechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím. Stejné nároky klademe také na naše originální náhradní díly DAF. Díky tomu získáváte maximální návratnost jak pro vaše nákladní vozidla, tak pro vlastní firmu.

ORIGINÁLNÍ DÍLY - DAF rovněž poskytuje na všechny originální náhradní díly DAF vynikající záruku. Pokud budou tyto díly namontovány prodejcem DAF, získáte záruku nejenom na originální náhradní díly DAF, ale též na náklady za montáž. Nekupujete si pouze originální náhradní díly DAF, ale také související zkušenosti a servis.

Kopie DAF-VYHODY-IMG1_edited.jpg
DAF-REPAS-IMG1.jpg

REPASOVANÉ DÍLY - DAF nabízí vysoce kvalitní alternativy pro velký počet součástek, jako jsou startéry, alternátory a převodovky. Jsou známé jako originální repasované náhradní díly DAF. DAF má v průmyslu největší nabídku repasovaných náhradních dílů.

DAF má vlastní výrobní závod, kde specialisté pod dohledem vývojového oddělení obnovují použité součástky DAF.

PŘÍSLUŠENSTVÍ - Nákladní vozidla DAF jsou díky své hospodárnosti, kvalitě a nízkým nákladům na údržbu doslova 'hybnou silou' vašich příjmů z přepravy a image vaší firmy. DAF ale může daleko více posílit výkonnost i 'vzhled' vašich nákladních vozidel. Svůj nákladní vůz můžete dokonale přizpůsobit svým potřebám.

165671-PACCAR_NGD-ACCESSOIRES_1600x1200_interieur.jpg
stahování.png

NÁHRADNÍ DÍLY TRP - TRP je program náhradních dílů vytvořený společností PACCAR Parts, který společně s programem originálních dílů DAF poskytuje náhradní díly „pod jednou střechou". Program TRP zahrnuje díly pro všechny značky nákladních vozidel, přívěsy, spouštěcí čela a širokou škálu dílenského spotřebního materiálu a nástrojů.

bottom of page