top of page
DafParts.jpg

REPASOVANÉ DÍLY

Největší nabídka repasovaných dílů

Motory
Převodovka

DAF nabízí vysoce kvalitní alternativy pro velký počet součástek, jako jsou startéry, alternátory a převodovky. Jsou známé jako originální repasované náhradní díly DAF. DAF má v průmyslu největší nabídku repasovaných náhradních dílů.
 

DAF má vlastní výrobní závod, kde specialisté pod dohledem vývojového oddělení obnovují použité součástky DAF.
 

Naše originální repasované náhradní díly DAF vyhovují těm nejpřísnějším standardům kvality stejně jako originální náhradní díly DAF. Jsou přepracovávány a testovány v souladu s předem danými standardy DAF. Tím je zajištěno, že kvalita těchto dílů je srovnatelná s kvalitou nových náhradních dílů. Pro originální repasované náhradní díly DAF platí stejné záruční podmínky jako pro originální náhradní díly DAF.
 

Opakované použití dílů je vhodnější pro životní prostředí a může navíc výrazně přispět k úspoře nákladů. Díky originálním repasovaným náhradním dílům DAF se podstatně sníží vaše provozní náklady vzhledem k rychlé výměně kompletních sestav za atraktivní ceny.

MOTORY
Výhody repasovaného motoru DAF:
 • Přepracován podle originální specifikace DAF

 • Důkladně odzkoušen

 • Hodnota za vynaložené peníze

 • Menší prostoje vozidla

 • Úplná záruka DAF

Když přijde čas opravit vadný nebo opotřebovaný motor, originální repasované náhradní díly DAF nabízí možnost továrního repasovaného výměnného motoru. Kvalita této pohonné jednotky je shodná s originálním motorem DAF, protože na repasované díly jsou kladeny stejně přísné nároky jako při původním výrobním procesu. Motor je proto jako nový a navíc je žádaný pro svou cenu. Společnost DAF může nabídnout velice širokou nabídku a zajistit vhodné řešení pro každý typ opravy.

Engine.jpg

Repasovaný motor s přidanou hodnotou
Spolehlivost, spotřeba paliva, náklady na údržbu, emisní hodnoty a záruka jsou zásadní faktory při výběru vozidla DAF a stejné požadavky se vztahují i na repasovaný motor. Motory jsou společností DAF Trucks kompletně demontovány a následně znovu smontovány jako nové. Repasované motory jsou pak zkoušeny za stejných podmínek jako nové motory. Motory jsou uvolněny do prodeje pouze po důsledné analýze výsledků zkoušek. Proto jsou originální repasované motory DAF jednoznačně výhodnější než motory repasované ve vaší vlastní dílně nebo třetí stranou. Použitím repasovaného motoru se službami DAF také zvyšujete zůstatkovou hodnotu vašeho vozidla.

Převodovky_edited_edited.jpg
Převodovky
Výhody repasované převodovky DAF:
 • Ve všech ohledech odpovídá hnací soupravě DAF

 • Minimální tření pro příznivou spotřebu paliva

 • Vysoká kvalita, výhodná cena

 • Stejná záruka jako pro nové převodovky

 • Šetrné k životnímu prostředí díky opakovanému použití materiálů

 • Předem známé náklady (na rozdíl od oprav)

 • Minimální prostoje způsobené výměnou kompletních sestav

Repasovaná převodovka, která řadí stejně bezchybně jako nová? Kompletní s tovární zárukou na garantovanou trvanlivost?

Ano, je to možné díky továrně opravené repasované převodovce originálních repasovaných náhradních dílů DAF, která nabízí kvalitu nové jednotky za výhodnou cenu výměnného dílu. Společnost DAF má originální repasovanou převodovku pro téměř každé vozidlo v nabídce.

Optimální provozní spolehlivost

Převodovka je důležitým spojem hnací soustavy vozidla. Dovoluje úspornou jízdu při optimálním rychlostním stupni bez ohledu na náklad nebo rychlost. S motorem o síle větší než 500 HP mohou síly v převodovce snadno dosáhnout tisíců Newtonmetrů. Při takových silách je převodovka extrémně namáhána.
 

Nikdo nechce zbytečně riskovat a proto přirozeně volí nejvyšší kvalitu, když je třeba vyměnit vadnou převodovku. S převodovkou originálních repasovaných náhradních dílů DAF s kompletní tovární zárukou volíte optimální provozní spolehlivost a optimální pohodlí při řazení.

SPOJKA
Výhody repasované spojky DAF:
 • Přepracován podle originální specifikace DAF

 • Menší prostoje vozidla

 • Hodnota za vynaložené peníze

 • Okamžitě k dispozici

 • Úplná záruka DAF

Když přijde čas opravit vadnou nebo opotřebovanou spojku, výměnná služba DAF vám nabízí možnost volby továrně přepracované spojky. Kvalita této repasované součástky odpovídá kvalitě nové jednotky, protože jsou na součást při rekonstrukci kladeny stejně přísné nároky jako při původním výrobním procesu. Originální repasovaná spojka je proto doslova jako nová a navíc je výhodná svou cenou.

DAFSpojka.jpg
Maximální výkon

Spojka je zásadní součástí pohonné soustavy a během používání je vystavena těžkému opotřebení. Musí podávat maximální výkon i při extrémních podmínkách a přitom nabízet dostatečné pohodlí absorbováním vibrací. Proto se spojková souprava DAF skládá z perfektně sladěných kvalitních součástí.

Spojka
bottom of page